מחשבון חישוב גיל

מחשבון חישוב גיל | חישוב זמן בין תאריכים | חישוב הפרש בין גילאים

מחשבון חישוב גיל יודע לעשות חישוב גיל או חישוב הפרש בין שני תאריכים שהזנתם למחשבון. התוצאה - הגיל המחושב יוצג לכם בשנים, חודשים, שבועות וימים.

הוראות: נא להזין ערכים בסיום ללחוץ על מקש ENTER או לצאת מהשדה.


חישוב גיל לפי תאריך

בחרו תאריך לידה:


הפרש בין תאריכים

בחרו תאריך X:בחרו תאריך Y:
חישוב גיל | חישוב הפרש גיל | חישוב גיל לפי תאריך לידה

איך להשתמש במחשבון גיל ?

אתם רוצים לדעת את הגיל המדויק שלכם? רוצים לדעת את ההפרש גילאים בינכם לבין כל אדם אחר? או אם סתם בא לכם לדעת בני כמה תהיו בכל תאריך עתידי שתבחרו, אז הגעתם למקום הנכון.

מחשבון גיל הינו מחשבון פשוט וקל לשימוש, עוזר לכם לחשב את הגיל שלכם בהתבסס על תאריך לידה הלועזי שלכם. חשבו את הגיל המדויק שלכם בצורה מדויקת

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזין את התאריך שבו נולדתם, בפורמט של יום, חודש, שנה. לאחר שתזינו את התאריך מיד תקבלו תשובה. בקלות ובלי להסתבך, בוחרים תאריך ומיד מקבלים תשובה של הזמן או ההפרש.

איך מחשבים גיל?

הגיל הוא משהו שאדם אחד גאה בו, בעוד שאחר מנסה להסתיר אותו מכולם. באופן מסורתי, גילו של אדם קשור לניסיון חייו, לערכים ולחוכמה שלו.
עובדה ידועה היא שהגיל שלנו נמדד בצורה כרונולוגית, אבל לא כולם מודעים לעובדה שבתרבויות שונות הגיל מחושב בדרכים שונות. כלומר, יש עמים המגדירים את גילו של אדם החל מהיום שבו האדם נולד, ויש הרואים שתינוק שזה עתה נולד כבר בן שנה. בתרבות הסינית המיושנת, גילו של אדם מחושב לפי השנה החדשה המסורתית שלו המוגדרת לפי שנת הירח הסינית המסורתית.

ביהדות לדוגמא, מחשבים גיל לפי לוח התאריך העברי המבוסס על שילוב מחזור הירח ומחזור השמש (לוח ירחי-שמשי) עם התחשבות בימות השבוע. כמו שכבר הבנתם, ניתן לספור את גילו של האדם באופן שונה בתרבויות שונות.

מחשבון גיל זה מבוסס על שיטת הגיל הנפוצה ביותר – לוח תאריכים לועזי. בשיטה זו הגיל גדל ביום ההולדת הלועזי. לדוגמה, גילו של אדם שחי 3 שנים ו-11 חודשים הוא 3 והגיל יגיע ל-4 ביום הולדתו הבא חודש לאחר מכן. רוב מדינות המערב משתמשות בשיטת ספירת גיל זו.